Frakcjonowany olej kokosowy doTERRA

30,00 zł
Brutto

cocos nucifera

Ilość
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

pojemność 30 ml

 

Podstawowe korzyści:

 • Opracowany tak, aby wchłaniać się w skórę, wspomagając miejscowe użycie, jednocześnie zmiękcza i łagodzi suchą skórę.
 • Naturalny środek zmiękczający, wspierający rozprowadzanie olejku eterycznego, zapewnia kojącą miejscową barierę bez zatykania porów
 • Bezwonny i bezbarwny łatwo miesza się z każdym olejkiem eterycznym.
 • Frakcjonowany olej kokosowy jest nietłusty, ma gładką i jedwabistą konsystencję oraz nie pozostawia plam.
 • Delikatny o lekkiej konsystencji zachowuje i utrzymuje oryginalny zapach oraz zalety olejku w nim rozcieńczonego.

 

Opis:

Frakcjonowany olej kokosowy doTERRA jest naturalnym olejem bazowym, który dobrze wchłania się w skórę, co czyni go idealnym do stosowania miejscowego. Jego lekki, zmiękczający efekt stanowi kojącą barierę niezatykającą porów i jest doskonały dla skóry suchej lub problematycznej. W przeciwieństwie do innych roślinnych olejów bazowych, pozostawia skórę jedwabiście gładką i nietłustą. Wszystkie olejki eterycznych są rozpuszczalne we frakcjonowanym oleju kokosowym, który jest bezbarwny, bezwonny i nie plami ubrań.

Frakcjonowany olej kokosowy pozwala w nowy sposób cieszyć się wszystkimi zaletami olejków eterycznych. Nie zatyka porów, jest bezwonny, bezbarwny i szybko się wchłania, dzięki czemu doskonale nadaje się do tworzenia własnych mieszanek olejków eterycznych. Jedwabisty i gładki, frakcjonowany olej kokosowy jest całkowicie rozpuszczalny we wszystkich olejach eterycznych.

 

Zastosowanie:

 • Rozcieńcz olejki eteryczne z frakcjonowanym olejem kokosowym przed zastosowaniem miejscowym w celu zmniejszenia wrażliwości skóry i zwiększenia dystrybucji olejku eterycznego.
 • Zmieszaj z olejkami uspokajającymi i wmasuj w szyję oraz ramiona w celu uzyskania głębszego odprężenia.
 • Może być stosowany jako naturalny środek do usuwania makijażu; nałóż kilka kropli na wacik i zetrzyj makijaż.
 • Używaj frakcjonowanego oleju kokosowego jako środka nawilżającego pod prysznicem.
 • Nadaj desce rozdzielczej w samochodzie natychmiastowy połysk, nakładając frakcjonowany olej kokosowy na szmatkę i delikatnie przecierając powierzchnię.
 • Wciel się w rolę perfumiarza i zostań kreatorem swoich perfum. Połącz ulubione aromaty olejków eterycznych z bezwonnym olejem kokosowym w buteleczce typu roll-on i ciesz się własną, unikatową kompozycją zapachową.

 

Instrukcje stosowania:

Używaj jako olej bazowy do miejscowych zastosowań olejków eterycznych. Rozcieńczaj olejki eteryczne jeden do pięciu lub więcej w frakcjonowanym oleju kokosowym w zależności od wrażliwości skóry, a także zgodnie z zaleceniami na etykiecie olejku eterycznego. Może być również stosowany w celu zminimalizowania nadwrażliwości skóry na olejki eteryczne stosowane bezpośrednio na dotknięte problemem obszary. Wyłącznie do użytku miejscowego.

 

Olej posiada najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Oleje posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

 

Uwagi.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami.

 

Produkt powiązany:

Buteleczka typu roll-on 10 ml i 5 ml

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat perfum, przeczytaj niniejszy artykuł: http://jarkiewicz.eu/articles/index/index/article/rola-zapachu-perfumy 

Zobacz także