1. Termin realizacji zamówienia jest podawany z uwzględnieniem czasu potrzebnego do skompletowania wszystkich towarów, które obejmuje dane zamówienie. Termin realizacji zamówienia uzależniony jest ponadto od ilości wszystkich zamówień złożonych w danym dniu przez Klientów Sklepu Internetowego. Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

  2. Zamówione towary są dostarczane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej: za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A oraz InPost. Istnieje możliwość dostarczenia przesyłki przez innego dostawcę. W takim przypadku koszty oraz sposób dostawy ustalane są indywidualnie z klientem.

  3. Klient dokonuje wyboru formy przesyłki w trakcie składania zamówienia. Zamówienia przekraczające wartość 150 zł są wysyłane na koszt Sklepu Internetowego, Klient nie ponosi kosztów wysyłki towaru.

  4. Informacja o wartości, jaka powoduje, iż koszty dostarczenia ponosi Sprzedawca, każdorazowo jest przedstawiana Klientowi przy składaniu zamówienia.

  5. Czas realizacji zamówienia Poczta Polska S.A. do 5 dni roboczych.

  6. Czas realizacji zamówienia InPost do 5 dni roboczych.

  7. Przy wyborze Poczty Polskiej S.A. - w przypadku niezastania Klienta pod wskazanym adresem albo braku środków pieniężnych na zapłatę za przesyłkę - stosuje się odpowiednio przepisy ustawy z dnia 23 listopada 2012 roku Prawo pocztowe.

  8. Do każdego przesłanego towaru załączony jest dowód zakupu w postaci paragonu albo na życzenie Klienta faktura.

  9. Przy odbiorze przesyłki dostarczonej przez kuriera Klient proszony jest o sprawdzenie w obecności dostawcy kompletności zawartości przesyłki, stanu opakowania zewnętrznego i stanu zamówionego towaru oraz niezwłoczne zgłoszenie Sprzedawcy wszelkich nieprawidłowości.