Lawenda Touch

120,00 zł
Brutto

Lavendula angustifolia w butelce roll-on

Ilość
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

pojemność 10 ml 

Podstawowe korzyści:

  • Ma wszechstronne zastosowanie, szczególnie w celu uzyskania uczucia relaksu i spokoju.
  • Ma silne właściwości łagodzące i przynoszące ulgę w przypadku sporadycznych podrażnień skóry.
  • Lawenda ma silne właściwości uspokajające, jest także znana z tego, że pomaga stworzyć sprzyjające warunki do odpoczynku.

 

Opis:

Dzięki swojemu charakterystycznemu aromatowi i uniwersalnym właściwościom olejek z lawendy stał się jednym z najpopularniejszych olejków eterycznych. Olejek Lavender Touch doTERRA - to połączenie eterycznego olejku z lawendy z frakcjonowanym olejem kokosowym w celu zapewnienia wygodnej metody aplikacji, idealnej dla osób o skórze wrażliwej. Olejek w kulce Lavender Touch ma wiele właściwości łagodzących, które pomagają ukoić sporadyczne podrażnienia skóry, także te wywołane nadmierną ekspozycją na słońce, czy ukąszeniami owadów. Lawenda, ze względu na swoją skuteczność w redukowaniu niedoskonałości i łagodzeniu podrażnień skóry, jest szeroko stosowana do produkcji kosmetyków i perfum. Dodatkowo jej uspokajające właściwości są często wykorzystywane do rozluźnienia organizmu i poprawy samopoczucia. Wszechstronne korzyści olejku w kulce Lavender Touch sprawiają, że jest to mieszanka, którą trzeba mieć zawsze przy sobie. 

 

Opis aromatu:

kwiatowy

 

Zastosowanie:

  • Stosuj jako element kojącego masażu, aby przywołać poczucie spokoju i odprężenia.
  • Okrężnymi ruchami wmasuj jedną kroplę w skórę, aby łagodzić sporadycznie występujące podrażnienia.
  • Aplikuj na skronie i kark, aby złagodzić podatność na stres.
  • Wetrzyj w poduszki, pościel lub stopy w celu zrelaksowania się przed snem.
  • Ten wygodny w użyciu olejek możesz przechowywać w swojej torebce lub plecaku dziecka – w ten sposób stanie się dodatkowym wsparciem w podróży!
  • Jego piękny zapach, może zastąpić perfumy.

 

Instrukcje stosowania:

Wyłącznie do użytku miejscowego. Użyj aplikatora z kulką, który jednocześnie perfumuje, pielęgnuję i masuje skórę.

 

Olejek posiada najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Olejki posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

 

Skład:

Frakcjonowany olej kokosowy, kwiat/liść lawendy.

 

Uwagi:

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami.

 

Olejek z lawendy staram się zawsze mieć pod ręką ze względu na jego wszechstronne zastosowanie. Jego aromat wycisza mnie w sytuacjach stresowych i pomaga w przypadku wszelkich podrażnień skóry od poparzeń słonecznych, pogryzienia przez insekty po zadrapania i siniaki. Nacieram się nim również idąc do pracy w pasiece i wychodząc na dwór wieczorem, by ograniczyć zainteresowanie komarów swoją osobą. Olejek doTerra z lawendy cechuje piękny, łagodny niedrażniący zapach, który można spotkać w przypadku olejków innych firm. Forma roll-on jest wygodniejsza od klasycznego olejku w butelce z kroplomierzem, więc dobrze sprawdza się w podróży. O rozlicznych właściwościach olejku z lawendy możesz się dowiedzieć z mojej książki: „Aromaterapia od podstaw. Porady praktyczne”.

Paulina Jarkiewicz