Sesja terapeutyczna

150,00 zł
Brutto

60 minut

Ilość
Ilość

Czas trwania sesji: 60 minut.

 

Niniejsza oferta jest kierowana do osób, które chcą zasięgnąć opinii w kwestii naturalnych metod wspomagających leczenie dolegliwości lub rekonwalescencji po przebytej chorobie oraz zidentyfikować źródło choroby. Staram się podchodzić do każdego przypadku indywidualnie, holistycznie, z uwzględnieniem uwarunkowań środowiskowych, diety i stylu życia. Sesja ma na celu omówienie schorzenia pod każdym kątem i pomoc w zrozumieniu jego przyczyn i możliwości wsparcia leczenia konwencjonalnego metodami naturalnymi.

 

Zapraszam Cię na indywidualne spotkanie, szkolenie, rozmowę telefoniczną lub za pomocą platformy Zoom albo WhatsApp. 

 

Usługa obejmuje następujące zagadnienia:

  • Rozmowa mająca na celu zidentyfikowanie przyczyny dolegliwości – na poziomie fizycznym i emocjonalnym. 
  • Zalecenia dotyczące pracy z emocjami, odżywiania i stylu życia.
  • Zalecenia dotyczące naturalnych metod wsparcia leczenia danego schorzenia/dolegliwości (między innymi: dobór odpowiednich suplementów).

Temat i zakres sesji są uzgadniane indywidualnie. W przypadku zainteresowania usługą, proszę o informację mailową z krótkim opisem Twojego problemu.

 

Uwaga.

Celem sesji jest uzupełnienie wiedzy na temat wsparcia leczenia danego schorzenia. Nie zastępuje ona leczenia konwencjonalnego, a zaproponowane suplementy nie zastępują leków farmakologicznych. Są ich uzupełnieniem. 

Medycyna naturalna wymaga czasu, z drugiej strony działa całościowo na organizm i pomaga w usunięciu przyczyny, nie tylko skutku choroby.

 

Dane kontaktowe:

Mail: biuro@vincinatura.pl lub paulina@jarkiewicz.eu 

Telefon: 530 124 074

 

W razie potrzeby, szkolenie może być również przeprowadzone w języku angielskim. 

 

Czas trwania sesji: 60 min. 

Zobacz także