Zestaw wprowadzający w świat aromaterapii (Introductory Kit)

150,00 zł
Brutto

lawenda, mięta pieprzowa, cytryna

Ilość
Ilość

Idealny dla osób początkujących w dziedzinie aromaterapii. „Zestaw wprowadzający w świat olejków eterycznych” zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z odkrywaniem odmieniających życie właściwości olejków eterycznych firmy dōTERRA. Zestaw składa się z trzech najpopularniejszych olejków dōTERRA o pojemności 5 ml:

1/ olejek z cytryny (Lemon), 

2/ olejek z lawendy (Lavender),

3/ olejek z mięty pieprzowej (Peppermint).

 

Olejek z cytryny:

  • Orzeźwiający aromat olejku ma właściwości energetyzujące i poprawiające nastrój, które pozwalają zmienić nastawienie na pozytywne.
  • Czyści i odświeża powietrze i powierzchnie.
  • Przy stosowaniu wewnętrznym w naturalny sposób oczyszcza ciało i wspiera procesy trawienne oraz funkcje oddechowe.
  • Może być stosowany jako orzeźwiający aromat do wody lub dodatek do potraw, od wytrawnych po słodkie.

 

Olejek z lawendy:

  • Oprócz rozpoznawalnego aromatu i unikatowych zastosowań, lawenda jest szeroko stosowana do zapewnienia relaksu i spokoju.
  • Ma silne właściwości łagodzące i kojące w przypadku sporadycznych podrażnień skóry.
  • Lawenda posiada duże właściwości wyciszające, wspiera spokojny sen, a także pomaga złagodzić uczucie napięcia.

 

Olejek z mięty pieprzowej:

  • Zażywany wewnętrznie wspiera funkcje oddechowe i głębokie oddychanie oraz zdrowie układu trawiennego. 
  • Działa pobudzająco na zmysły.
  • W sposób naturalny odstrasza insekty.

 

Olejki posiadają najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Olejki posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

 

Uwagi.

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami.

 

Ja łączę właściwości olejków z cytryny, lawendy i mięty pieprzowej, by uśmierzyć objawy alergii pyłkowej, aplikując po 2 krople każdego z olejków do dyfuzora umieszczonego w pomieszczeniu, w którym przebywam. Więcej informacji na temat właściwości olejków z: cytryny, lawendy i mięty pieprzowej oraz praktycznych porad, co do jego stosowania, znajdziesz w mojej książęce „Aromaterapia od podstaw. Porady praktyczne”.

Paulina Jarkiewicz

Zobacz także