Aromaterapia od podstaw (niezbędne informacje i porady praktyczne)

40,00 zł
Brutto

książka z dołączonym olejkiem z pomarańczy 5 ml

Ilość
Ilość

autor: Paulina Jarkiewicz 

 

Opis

Aromaterapia – to zdecydowanie więcej niż nauka o ładnym zapachu. To nauka o tym, jak umiejętnie korzystać z terapeutycznej mocy roślin. Oleje i olejki pozyskiwane z roślin mają właściwości poprawiające zarówno stan naszego ducha jak i zdrowie fizyczne. To naturalna apteczka, a z tej książki dowiecie się, jak z niej korzystać.

 

Książka w prosty i przejrzysty sposób przybliża pojęcie aromaterapii, jak powstają olejki eteryczne, na co zwracać uwagę przy zakupie olejku, by faktycznie posiadał odpowiednie właściwości terapeutyczne. Zawiera także szczegółowy opis oraz praktyczne porady dotyczące korzystania z dobrodziejstwa olejków eterycznych z: cytryny, kadzidła, lawendy, drzewa herbacianego, mięty pieprzowej, oregano, pomarańczy, rozmarynu, trawy cytrynowej i ylang ylang.

 

Co wyróżnia tę książkę? To szczegółowy opis (nie ogólne informacje) poszczególnych olejków, poparty wiedzą naukową i doświadczeniami wynikającymi z własnej wieloletniej praktyki naturoterapeutycznej. Książka jest odpowiednia zarówno dla osób zaczynających przygodę z aromaterapią jak i osób już praktykujących. Temat będzie kontynuowany w kolejnych częściach.

 

Aromaterapia staje się nieskomplikowaną, bezpieczną i coraz bardziej powszechną metodą terapii naturalnych. Dzięki łatwości i skuteczności stosowania znajduje coraz szerszy krąg zwolenników.

 

Informacja o autorce: Paulina Jarkiewicz – naturoterapeutka specjalizująca się w aroma- i apiterapii, Mistrz Reiki, pszczelarka, pisarka i blogerka. 

 

Szczegóły: 

Kategoria: poradnik

Liczba stron - 60

ilustrowana

Oprawa miękka, satynowa

Wymiary 148 cm x 210 cm

Data wydania: 2021 rok

Self publishing 

 

Istnieje możliwość zamówienia indywidualnej dedykacji na książce. 

 

Do książki dodany olejek z dzikiej pomarańczy firmy doTerra o pojemności 5 ml, dający możliwość uzupełnienia wiedzy teoretycznej praktyką.

Zobacz także