Drzewo Cedrowe

105,00 zł
Brutto

Cedarwood, Juniperus virginiana

Ilość
Ilość

pojemność 15 ml 

Podstawowe korzyści:

  • Właściwości oczyszczające olejku z drzewa cedrowego mogą pomóc w poprawie wyglądu skóry.
  • Ma działanie wyciszające i przywracające równowagę emocjonalną.

 

Opis produktu:

Drzewo cedrowe występuje w zimnym klimacie, rozwija się na dużych wysokościach i dorasta do 30 m. To zawsze zielone drzewo iglaste jest uznawane za gatunek „pionierski”, ponieważ po oczyszczeniu lub uszkodzeniu terenu w wyniku pożarów lub powodzi odradza się jako pierwsze. Olejek jest pozyskiwany z drzewa metodą destylacji parowej. Znany z bogatej nuty i przyjemnego, leśnego zapachu, olejek eteryczny z drzewa cedrowego zapewnia skórze wiele korzyści. Był używany przez starożytne cywilizacje ze względu na liczne zastosowania w kosmetykach. Bez względu na aktualny stan Twojej skóry, olejek z drzewa cedrowego jest szybkim i łatwym dodatkiem, który może przynieść wiele korzyści Twojej cerze. 

Olejek z drzewa cedrowego jest szczególnie ceniony za działanie przywracające równowagę emocjonalną. Uosabia siłę i wytrzymałość drzewa cedrowego. Ma uziemiający aromat. Pomaga też stworzyć odprężającą atmosferę na koniec długiego dnia. Stosowany miejscowo olejek z drzewa cedrowego ma właściwości oczyszczające. Jest często stosowany w trakcie masażu, aby koić ciało i umysł. Doskonale nadaje się również do praktyki jogi.

 

Opis aromatu:

orzechowy, drzewny, słodki.

 

Jak używać:

  • Wmasuj jedną lub dwie krople w klatkę piersiową przed treningiem, aby przygotować ciało i skoncentrować umysł przed ćwiczeniami.
  • Nanieś jedną kroplę olejku bezpośrednio na problematyczne miejsce, aby natychmiast zmniejszyć niedoskonałości skóry.
  • Podczas zabiegów pielęgnacji twarzy dodaj jedną lub dwie krople do toniku lub kremu nawilżającego, aby skóra była czysta i zdrowa.
  • Stosuj pod koniec długiego dnia w celu odzyskania równowagi emocjonalnej i stworzenia relaksującej atmosfery.

 

Instrukcje stosowania:

Aromatyczne: Dodaj trzy lub cztery krople do dowolnego dyfuzora.

Miejscowe: nałóż jedną lub dwie krople na wybrany obszar. Rozcieńcz olejem nośnikowym, aby zminimalizować wrażliwość skóry. Zwróć uwagę na dodatkowe środki ostrożności wskazane poniżej. Masaż: wymieszać 5 kropli z 10 ml olejku nośnikowego. Kąpiel: wymieszać 5 kropli z 5 ml olejku nośnikowego. Perfumowanie: wymieszać 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnikowego.

 

Olejek posiada najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Olejki posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

 

Główne składniki:

α-cedren, cedrol, tujopsen.

 

Uwagi:

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami.