ZenGest®

214,00 zł
Brutto

Mieszanka wspierająca trawienie

Ilość
Ilość

opakowanie 15ml

Podstawowe korzyści:

 • Wspomaga prawidłowe trawienie.
 • Łagodzi rozstrój żołądka i objawy niestrawności.
 • Może redukować występowanie wzdęć lub gazów.
 • Korzystnie wpływa na łagodzenie objawów choroby lokomocyjnej oraz dolegliwości żołądkowych.
 • Bezpieczny i skuteczny sposób łagodzenia sporadycznych dolegliwości żołądkowych.

 

Opis:

Niezależnie od tego, czy są to wakacje, podróż, impreza rodzinna, eksperyment kulinarny, czy się przejadłeś, upewnij się, że masz pod ręką doTERRA ZenGest®, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane ze wspomaganiem trawienia. Wchodzące w skład mieszanki kolendra, imbir i koper włoski pomagają złagodzić sporadyczne dolegliwości żołądkowe i niestrawność. Mięta pieprzowa, anyż i kminek są dobrze znane ze swoich zdolności wspomagających trawienie i pomagają w utrzymaniu zdrowia przewodu pokarmowego. 

Następnym razem, gdy będziesz wybierać się w podróż, upewnij się, że masz ze sobą buteleczkę olejku eterycznego ZenGest! Wetrzyj ZenGest w brzuch lub dodaj kilka kropli do szklanki wody przed podróżą lub w razie potrzeby w ciągu dnia. Może to pomóc zarówno w przypadku choroby lokomocyjnej, jak i ogólnych dolegliwości żołądkowych podczas podróży!

 

Opis aromatu:

pikantny, słodki, miętowy, lukrecja.

 

Zastosowanie:

 • Dodaj kilka kropli do wody i wypij.
 • Przyjmuj ZenGest® wewnętrznie podczas podróży lub próbowania ciężkostrawnych potraw, aby złagodzić ryzyko kłopotów żołądkowych. 
 • Po obfitym lub ciężkostrawnym posiłku dodaj jedną lub dwie krople preparatu do wody lub herbaty.
 • Wetrzyj mieszankę w okolice brzucha przed podróżą samolotem lub samochodem.
 • Zabierz ZenGest® w podróż lub gdy jesteś w biegu, aby móc użyć jej szybko i wygodnie.
 • Rozpylaj (dyfuzuj), aby uzyskać słodki, miętowy, uspokajający aromat.

 

Instrukcje stosowania:

Aromatyczne: dodaj trzy lub cztery krople do dowolnego dyfuzora.

Wewnętrznie: rozcieńcz jedną kroplę w 125 ml płynu.

Miejscowe: masaż: wymieszać 5 kropli z 10 ml olejku nośnikowego.

Kąpiel: wymieszać 5 kropli z 5 ml olejku nośnikowego.

Perfumowanie: wymieszać 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnikowego.

 

Olejek posiada najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Olejki posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

 

Składniki:

olejki eteryczne z nasion anyżu, ziela mięty pieprzowej, korzenia/kłącza imbiru, nasion kminku, nasion kolendry, ziela estragonu i nasion kopru włoskiego.

 

Uwagi.

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami.

 

Cierpię na chorobę Leśniowskiego-Crohna i ZenGest to podstawowa mieszanka, z której korzystam. Zażywam ją codziennie w kapsułce po śniadaniu, razem z olejkami On Guard, DDR Prime, olejkiem z kadzidłowca i kopaiwy. Korzystam też z ZenGest doraźnie, jeśli pojawiają się jakieś dolegliwości żołądkowe lub gdy jem posiłek na mieście.

Paulina Jarkiewicz

Zobacz także