Zestaw do masażu

180,00 zł
Brutto

mieszanka AromaTouch (15 ml) i frakcjonowany olej kokosowy (30 ml) firmy doTerra

Ilość
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw składa się z mieszanki olejków dōTERRA AromaTouch® (15 ml) oraz frakcjonowanego oleju kokosowego doTERRA (30 ml). 

 

Mieszanka do masażu AromaTouch® (w skład której wchodzą olejki z: cyprysu, mięty pieprzowej, majeranku, bazylii, grapefruita i lawendy) - to idealna mieszanka olejków eterycznych, stworzona z myślą o masażu aromaterapeutycznym.  Działająca rozluźniająco na mięśnie i zmysły. Pobudza krążenie, energetyzuje, równocześnie pomagając łagodzić napięcia.

Frakcjonowany olej kokosowy doTERRA jest naturalnym, bezwonnym olejem bazowym, który dobrze wchłania się w skórę, co czyni go idealnym olejem nośnikowym do masażu. Jego lekki, zmiękczający efekt stanowi kojącą barierę niezatykającą porów i jest doskonały dla skóry suchej lub problematycznej. W przeciwieństwie do innych roślinnych olejów bazowych, pozostawia skórę jedwabiście gładką i nietłustą. 

 

Instrukcje stosowania – odprężający masaż: połączyć 5 kropli mieszanki AromaTouch z 10 ml oleju kokosowego.

 

Olejki posiadają najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Olejki posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

 

Uwaga.

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami. Unikać światła słonecznego i promieni UV przez przynajmniej 12 godzin po zastosowaniu produktu.