dōTERRA Balance®

145,00 zł
Brutto

Mieszanka zapewniająca równowagę

Ilość
Ilość

opakowanie 15ml

Podstawowe korzyści:

 • Mieszanka doTERRA Balance jest opracowana ze specjalnie dobranych olejków eterycznych, które korzystnie wpływają na emocje i wspólnie tworzą poczucie spokoju oraz dobrego samopoczucia.
 • Potrafi złagodzić niepokój i stworzyć kojące oraz uspokajające środowisko, które sprzyja głębokiemu odprężeniu.
 • Aromat doTERRA Balance jest słodki oraz leśny i stanowi doskonały zapach wspomagający poczucie równowagi emocjonalnej i spokoju.

Opis:

Ciepły, leśny aromat dTERRA Balance® wprowadza nastrój spokoju i dobrego samopoczucia. Ta doskonała mieszanka olejków eterycznych ze świerku, drzewa Ho, kadzidłowca, wrotyczu marokańskiego i rumianku rzymskiego oraz frakcjonowanego oleju kokosowego, roztacza kuszcy aromat, który wspomaga uczucie opanowania i równowagi. Olejek eteryczny ze świerku, który jest jednym ze składników dTERRA Balance®, był wykorzystywany przez rdzennych mieszkańców Ameryki do celów zdrowotnych oraz duchowych i nadal jest uywany, aby zapewnić harmoni ciała i umysłu. Olejki eteryczne z drzewa Ho, wrotyczu marokańskiego i rumianku niebieskiego daj poczucie spokoju, a olejek z kadzidłowca zapewnia stabilność i równowag emocjonaln. Olejki zawarte w tej mieszance stosuje się od tysięcy lat do zrównoważenia emocji i osiągnięcia harmonii ciała. Wetrzyj o poranku w podeszwy stóp i delektuj się poczuciem spokoju przez cały dzień.

Opis aromatu:

odświeżający, słodki, leśny.

 

Zastosowanie:

 • Stosuj na szyję i nadgarstki, aby wzmocnić uczucie spokoju.
 • Wymieszaj olejek dTERRA Balance®z solą Epsom i dodaj do gorącej kąpieli, aby się zrelaksować.
  Używaj do stworzenia spokojnego otoczenia podczas medytacji lub praktykowania jogi.
  Nałóż na podeszwy stóp, aby wzmocnić poczucie równowagi emocjonalnej przez cały dzień.
  Stosuj miejscowo przed położeniem się do łóżka, aby ustabilizować swój stan i zapewnić spokojny sen.
 • Używaj do stworzenia spokojnego otoczenia podczas medytacji lub praktykowania jogi.
 • Nałóż na podeszwy stóp, aby wzmocnić poczucie równowagi emocjonalnej przez cały dzień.
 • Stosuj miejscowo przed położeniem się do łóżka, aby ustabilizować swój stan i zapewnić spokojny sen.

Instrukcje stosowania:

 • Aromatyczne: Dodaj trzy lub cztery krople do dowolnego dyfuzora.
 • Miejscowe: Masaż: wymieszać 5 kropli z 10 ml olejku nośnikowego.
 • Kąpiel: wymieszać 5 kropli z 5 ml olejku nośnikowego.
 • Perfumowanie: wymieszać 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnikowego.

Olejek posiada najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Olejki posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

 

Składniki:

Olejki eteryczne z igły świerku, liścia drzewa Ho, żywicy kadzidła, kwiatu wrotycza marokańskiego, kwiatu niebieskiego rumianku, kwiatu osmantusa na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.

 

Uwagi.

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub znajdujesz się pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami. Unikać światła słonecznego i promieni UV przez przynajmniej 12 godzin po zastosowaniu produktu. Nie nadaje się do użytku wewnętrznego.