Forever Bee Propolis™

149,00 zł
Brutto

Suplement diety z kitem pszczelim

Ilość
Ilość

opakowanie 60 tabletek

koszt dawki dziennej: od 2,48 zł do 4,97 zł

Podstawowe korzyści:

  • propolis składa się z 250 związków aktywnych biologicznie,
  • propolis wspiera trawienie i oczyszcza organizm,
  • wykazuje naturalne działanie przeciwbakteryjne,
  • zawiera naturalne przeciwutleniacze, które pomagają chronić organizm przed wolnymi rodnikami.

Opis produktu.

PROPOLIS, znany również jako kit pszczeli, służy do wzmacniania i uszczelniania ula, ochrony przed bakteriami oraz do dezynfekcji plastrów. Jest to naturalna substancja żywiczna, którą pszczoły zbierają z pąków drzew liściastych a następnie przeżuwają, w wyniku czego modyfikują jej skład chemiczny i właściwości biologiczne. Nazwa substancji z języka greckiego oznacza „przedmurze miasta” i nawiązuje do szczególnych właściwości ochronnych propolisu.


Fenomen kitu pszczelego polega na tym, że składa się on z ponad 250 związków aktywnych biologicznie. Szczególną aktywność w propolisie wykazują związki fenolowe, alkohole oraz flawonoidy.


Substancje tak efektywnie wykorzystywane przez pszczoły do ochrony ula i kolonii wykazują działanie prozdrowotne również dla organizmu człowieka. Propolis, stanowiący aż 70% składu każdej tabletki FOREVER BEE PROPOLIS wspiera trawienie i oczyszczanie organizmu oraz wykazuje naturalne działanie przeciwbakteryjne


Flawonoidy zawarte w propolisie przyczyniają się do utrzymania równowagi mikrobiologicznej w narządach i tkankach organizmu. Propolis posiada również właściwości przeciwutleniające, które pomagają chronić Twój organizm przed działaniem wolnych rodników.

Forever Bee Propolis™ zbierany jest na regionach wolnych od zanieczyszczeń. W celu jeszcze lepszego zapewnienia czystości tego produktu, wykorzystywane są specjalnie zaprojektowane zasobniki. Forever Bee Propolis™ nie zawiera żadnych barwników.

Zalecane spożycie:

1-2 tabletki dziennie, popijając wodą. Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Składniki: 

sproszkowany propolis (70%), izolat białka sojowego, emulgator – mączka chleba świętojańskiego, miód, substancja przeciwbryląca – dwutlenek krzemu, aromat migdałowy, substancja wiążąca – sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwpieniąca – kwas stearynowy, mleczko pszczele.

Zawartość składnika w zalecanej porcji dziennej

1 tabletka

2 tabletki

Propolis pszczeli

500 mg

1000 mg

Certyfikaty produktu: Certyfikat Halal, Certyfikat Koszerności

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o właściwościach propolisu, zachęcam do lektury artykułu:

http://jarkiewicz.eu/articles/index/index/article/propolis-