doTerra Pilot Diffuser

275,00 zł
Brutto
Czas oczekiwania : Dostawa do 14 dni dni

Dyfuzor przenośny z futerałem

Ilość
Ilość

Pilot – wygodny, przenośny dyfuzor, który mona zawsze mieć przy sobie – w samochodzie, w pracy lub w domu. Jest idealny do mniejszych pomieszczeń. Niewielki rozmiar i neutralny wygld sprawiaj, e pasuje on do kadego pomieszczenia. Posiada wbudowaną baterię. Może pracować przez 4 godziny w sposób ciągły lub 8 godzin z przerwami. Dyfuzor został stworzony odpowiedzialnie, z wykorzystaniem materiałów przyjaznych dla środowiska. 

W zestawie z dyfuzorem znajduje się: adapter samochodowy z podwójnym gniazdkiem USB 2.4A oraz futerał przydatny w podróży, który posiada również przegródki na 4 olejki.

Wymiary dyfuzora: wysokość 13,5 cm, średnica 7 cm.

Produkt 23-miesięczną gwarancję.

Instrukcja korzystania z urządzenia:

1/ Napełnianie dyfuzora.

Stosuj czyst wod z kranu o temperaturze pokojowej. Upewnij si, e poziom wody nie przekracza oznaczenia wody w dyfuzorze. 

Aplikuj 3 – 10 kropli olejków eterycznych dTERRA. Moesz dodać wicej olejku, aby uzyskać mocniejszy aromat. Eksperymentuj z ilości uywanego oleju i znajdź swoj optymaln proporcj. 

2/ Czyszczenie dyfuzora.

Czyszczenie jest niezbdnym elementem zachowania urzdzenia w pełnej sprawności, gdy gromadzce si w urzdzeniu resztki olejków uniemoliwiaj normalne działanie. Dobr praktyk jest okresowe czyszczenie dyfuzora. Aby to zrobić, wykonaj nastpujce czynności: 

1/ Napełnij dyfuzor do połowy czyst wod. 

2/ Dodaj 10 kropli białego octu. 

3/ Pozostaw dyfuzor na mniej wicej 5 minut, aby mieszanka wody z octem rozpłynła si po całym urzdzeniu i oczyściła je. 

4/ Całkowicie oprónij dyfuzor.
5/ Uywajc wacika zanurzonego w occie, oczyść ciasne miejsca i naroniki dyfuzora. 

6/ Przepłucz go czyst wod. 

7/ Uyj suchej szmatki, aby wytrzeć dyfuzor i dokładnie go osuszyć.