Świerk Czarny

125,00 zł
Brutto

Black Spruce Oil, Picea mariana

Ilość
Ilość

opakowanie 15ml

Podstawowe korzyści:

 • Zapewnia relaks i uspokojenie emocji.
 • Pomaga zmniejszyć stres i radzić sobie z nim.
 • Wspiera uczucie łatwego oddychania.
 • Działa kojąco po zaaplikowaniu na skórę i łagodzi niewielkie podrażnienia skóry.
 • Doskonale nadaje się do kojącego masażu po intensywnych ćwiczeniach.

 

Opis:

Silny olejek eteryczny destylowany z igieł i gałęzi drzewa Picea Mariana pochodzącego z Kanady. Od wieków stosowany przez Rdzennych Amerykanów jako środek zapewniający zdrową skórę oraz element duchowych praktyk leczniczych i oczyszczających – olejek ze świerku czarnego to leśny olejek eteryczny o dużej mocy. Olejek ze świerku czarnego jest bogaty w octan bornylu, składnik chemiczny sprzyjający relaksacji i wyciszeniu. Rozpocznij dzień od uspokajających i kojących właściwości olejku, zarówno miejscowo, jak i poprzez inhalację. Po intensywnych ćwiczeniach lub gdy twoje ciało potrzebuje miejscowego wsparcia, wmasuj olejek ze świerka czarnego w skórę dodając do oleju nośnikowego (kojący masaż). W ciągu dnia wcieraj olejek w kark, aby stworzyć poczucie harmonii i równowagi. Orzeźwiający aromat olejku ze świerku czarnego jest często stosowany w aromaterapii, aby pomóc utrzymać uczucie drożności dróg oddechowych i ułatwić oddychanie.

Olejek eteryczny z czarnego świerku to idealny towarzysz porannej medytacji. Jego aromat pomoże Ci się zrelaksować i ukoić nerwy, zapewniając poczucie spokoju na dobry początek dnia. Poznaj unikalne sposoby wykorzystania olejku z czarnego świerku w medytacji i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada!

 

Opis aromatu:

balsamiczny, zielony, owocowy, drzewny.

 

Zastosowanie:

 • Po intensywnym wysiłku połącz jedną lub dwie krople czarnego świerku z olejem nośnikowym i wmasuj w skórę, aby uzyskać kojący komfort.
 • Pracując w trudnych warunkach, rozpylaj/dyfuzuj olejek, aby zredukować stres.
 • Stosuj miejscowo na skórę, aby złagodzić niewielkie podrażnienia.
 • Dodaj do swojego preparatu nawilżającego stosowanego na co dzień, dzięki czemu zmniejszysz niedoskonałości cery i zapewnisz jej zdrowy wygląd.
 • Wdychaj przez cały dzień, aby doświadczyć odświeżającego aromatu i wspierać uczucie łatwego oddychania.
 • Wmasuj w kark w ciągu dnia, aby zachować poczucie harmonii i równowagi.

 

Instrukcje stosowania:

Aromatyczne: Dodaj jedną lub trzy krople do dowolnego dyfuzora.

Miejscowo: masaż: wymieszać 5 kropli z 10 ml olejku nośnikowego. Kąpiel: wymieszać 5 kropli z 5 ml olejku nośnikowego. Perfumowanie: wymieszać 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnikowego.

Olejek posiada najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Olejki posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

 

Główne składniki:

octan bornylu, a-pinen, kamfen, δ-3-karen.

 

Uwagi.

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub znajdujesz się pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami.