dōTERRA Balance® Touch

110,00 zł
Brutto

Mieszanka zapewniająca równowagę emocjonalną w butelce roll-on

Ilość
Ilość

pojemność 10 ml 

Podstawowe korzyści:

 • Mieszanka doTERRA Balance jest opracowana ze specjalnie dobranych olejków eterycznych, które korzystnie wpływają na emocje i wspólnie tworzą poczucie spokoju oraz dobrego samopoczucia.
 • Potrafi złagodzić niepokój i stworzyć kojące oraz uspokajające środowisko, które sprzyja głębokiemu odprężeniu.
 • Aromat doTERRA Balance jest słodki oraz leśny i stanowi doskonały zapach wspomagający poczucie równowagi emocjonalnej i spokoju.

 

Opis:

Świeży, leśny aromat dTERRA Balance® wprowadza nastrój spokoju i dobrego samopoczucia. Ta doskonała mieszanka olejków eterycznych ze świerku, drzewa Ho, kadzidłowca, wrotyczu marokańskiego i rumianku rzymskiego oraz frakcjonowanego oleju kokosowego, roztacza kuszcy aromat, który wspomaga uczucie opanowania i równowagi. Olejek eteryczny ze świerku, który jest jednym ze składników dTERRA Balance®, był wykorzystywany przez rdzennych mieszkańców Ameryki do celów zdrowotnych oraz duchowych i nadal jest uywany, aby zapewnić harmoni ciała i umysłu. Olejki eteryczne z drzewa Ho, wrotyczu marokańskiego i rumianku niebieskiego daj poczucie spokoju, a olejek z kadzidłowca zapewnia stabilność i równowag emocjonaln. Olejki zawarte w tej mieszance stosuje się od tysięcy lat do zrównoważenia emocji i osiągnięcia harmonii ciała. Mieszankę doTERRA Touch możesz mieć zawsze pod ręką, zarówno w domu, jak i w podróży! 

 

Opis aromatu:

odświeżający, słodki, leśny

 

Zastosowanie:

 • Stwórz pełną harmonię swojego ciała. Zacznij dzień z mieszanką doTERRA Balance™ Touch. Wiele olejków zawartych w tej mieszance stosuje się od tysięcy lat, do zrównoważenia emocji i osiągnięcia harmonii ciała. Zastosuj o poranku i delektuj się poczuciem spokoju przez cały dzień.
 • Stosuj mieszankę doTERRA Balance™ Touch na szyję i nadgarstki, aby wzmocnić uczucie spokoju; w razie potrzeby powtarzaj w ciągu dnia.
 • Stosuj miejscowo, aby stworzyć odprężającą atmosferę podczas medytacji lub jogi.
 • Nałóż na podeszwy stóp, aby wzmocnić poczucie równowagi emocjonalnej przez cały dzień.
 • Stosuj miejscowo przed snem, aby się wyciszyć i zapewnić sobie spokojny sen.
 • Ten wygodny olejek w buteleczce typu roll-on możesz przechowywać w swojej torebce lub plecaku dziecka – w ten sposób stanie się dodatkowym wsparciem w podróży!
 • Stosuj jako element kojącego masażu.
 • Jego piękny zapach, może zastąpić perfumy.

 

Instrukcje stosowania:

Wyłącznie do użytku miejscowego. Użyj aplikatora z kulką, który jednocześnie perfumuje, pielęgnuję i masuje skórę.

 

Olejek posiada najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Olejki posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

 

Składniki: 

olej kokosowy (Cocos nucifera), olejek z gałęzi/igieł świerku (Picea mariana), olejek z liści cynamonowca kamforowego (Cinnamomum camphora linaloolifera), olejek z kadzidłowca (Boswellia carterii), olejek z kwiatów/liści/łodygi wrotyczu marokańskiego (Tanacetum annuum), olejek z rumianku (Matricaria chamomilla), ekstrakt z kwiatów osmantusa (Osmanthus fragrans), linalol*, limonen*.
*Naturalnie występujące związki olejowe.

 

Uwagi:

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży lub znajdujesz się pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami.