Zestaw AromaTouch™ Diffused

740,00 zł
Brutto

Rejestracja w dōTERRA

160,5 EUR, około 740 zł (100 punktów PV)

Ilość
Ilość
Obecnie brak na stanie

160,5 EUR, około 740 zł (100 punktów PV)

 

Jeśli jesteś zainteresowany tym zestawem, proponuję rejestrację, za moim pośrednictwem, w firmie dōTERRA (informacje na temat firmy znajdziesz poniżej). Rejestracja oznacza zakup wszystkich produktów doTerra bezpośrednio u producenta ze zniżką 25% na wszystkie produkty (doTerra wystawia faktury VAT), a także możliwość skorzystania z wielu innych korzyści. Opłacenie zestawu następuje po rejestracji bezpośrednio na rachunek wskazany przez doTerra. Szczegóły poznasz pisząc pod adres: biuro@vincinatura.pl. 

 

Dodatkowo, dołączając do mojej grupy w dōTERRA otrzymasz moje wsparcie w zakresie wiedzy na temat produktów doTerra, a także rozwoju biznesowego w ramach tej firmy.

 

Decydując się na ten zestaw, dodatkowo otrzymasz w prezencie: 

1/ Książkę mojego autorstwa „Aromaterapia od podstaw. Niezbędne informacje i porady praktyczne.”

2/ Mgiełkę do rąk dōTERRA z olejkiem On Guard.

3/ Wegańskie kapsułki żelowe dōTERRA Veggie Caps.

4/ Trzy próbki z olejkami dōTERRA w buteleczkach o pojemności 1 ml: DDR Prime Cellular Complex, Adaptiv, Copaiba.

 

Opis zestawu.

Zestaw składa się z 8u olejków eterycznych niezbędnych w codziennym życiu (wykorzystywanych również w technice masażu AromaTouchTM) o pojemności 5 ml frakcjonowanego oleju kokosowego o pojemności 115 ml, dyfuzora Petel 2.0. oraz broszury w języku polskim „Olejki eteryczne doTerra”.

 

Technika masażu AromaTouch łączy działanie olejków eterycznych CPTG™ (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość) oraz sprawdzoną metodę aplikacji, dzięki czemu poprawia ogólne samopoczucie i wzmacnia efekty działania olejków eterycznych.

 

Naturalne olejki z:

Lawendy

Właściwości:

 • łagodzące i kojące w przypadku sporadycznych podrażnień skóry.
 • wyciszające, wspiera spokojny sen, a także pomaga złagodzić uczucie napięcia.

 

Pomarańczy

Właściwości:

 • oczyszczające i odświeżające.
 • wspiera prawidłowe funkcje odpornościowe. 
 • tworzy atmosferę podnoszącą na duchu.

 

Drzewa herbacianego (melaleuca)

Właściwości:

 • oczyszczające, rewitalizujące i odmładzające skórę,
 • wzmacniające i odmładzające włosy, skórę i paznokcie,
 • pomaga zredukować widoczne skazy skórne.

 

Mięty pieprzowej 

Właściwości:

 • wspiera funkcje oddechowe oraz zdrowie układu trawiennego,
 • działa pobudzająco na zmysły,
 • orzeźwia i w naturalny sposób odstrasza insekty.

 

Zastrzeżone mieszanki:

On Guard 

Regularnie przyjmowana doustnie mieszanka doTERRA On Guard stanowi naturalne wsparcie dla układu immunologicznego i układu krążenia. Wspiera naturalną ochronę antyoksydacyjną organizmu. Ma działanie odkażające. Posiada energetyzujący i poprawiający nastrój aromat. 

Składniki: olejki eteryczne z dzikiej pomarańczy, pąków goździka, kory cynamonu, liści eukaliptusa i liści/kwiatu rozmarynu.

 

AromaTouch

Mieszanka do masażu. Ma działanie odprężające i relaksujące, jednocześnie pomagając ukoić zmysły. 

Składniki: olejki z: cyprysu, mięty pieprzowej, majeranku, bazylii, skórki grapefruita i lawendy.

 

Deep Blue

Mieszanka kojąca łączy osiem olejków eterycznych znanych z zapewniania poczucia komfortu i uczucia chłodzenia stawów i mięśni. Połączenie olejków eterycznych z golterii, kamfory, mięty pieprzowej, ylang ylang, kocanki włoskiej, wrotyczu marokańskiego, niebieskiego rumianku i osmantusa wykazuje działanie kojące, szczególnie po intensywnym treningu. Ta mieszanka olejków eterycznych ma właściwości odbudowujące i przynosi ukojenie plecom, nogom i stopom.

 

Balance 

Ciepły, leśny aromat dTERRA Balance® wprowadza nastrój spokoju i dobrego samopoczucia. Mieszanka olejków eterycznych ze: świerku, drzewa Ho, kadzidłowca, wrotyczu marokańskiego i rumianku rzymskiego oraz frakcjonowanego oleju kokosowego wspomaga uczucie stabilności i równowagi emocjonalnej. 

 

Olejki posiadają najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Olejki posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

 

Frakcjonowany olej kokosowy

Frakcjonowany olej kokosowy doTERRA jest naturalnym olejem bazowym, który dobrze wchłania się w skórę, co czyni go idealnym do stosowania miejscowego. Jego lekki, zmiękczający efekt stanowi kojącą barierę niezatykającą porów i jest doskonały dla skóry suchej lub problematycznej. W przeciwieństwie do innych roślinnych olejów bazowych, pozostawia skórę jedwabiście gładką i nietłustą. Wszystkie olejki eterycznych są rozpuszczalne we frakcjonowanym oleju kokosowym, który jest bezbarwny, bezwonny i niebrudzący.

 

Dyfuzor Petel 2.0.

 • Działa przez 2 i 6 godz. przy ustawieniu pracy ciągłej / 12 godz. przy ustawieniu pracy przerywanej (5 min włączony / 5 min wyłączony).
 • Duża ilość mgiełki pomaga nawilżać powietrze.
 • Opcjonalne oświetlenie LED.
 • Ultradelikatna mgiełka jest rozpylana na powierzchni do 33 m2.
 • Posiada 2-letnią gwarancję.

 

Informacja o dōTERRA

Firma dōTERRA została założona w 2008 r., w USA (stan Utah). W 2016 r. weszła na rynek europejski, na którym rozwija się dynamicznie. Dzięki współpracy z uznanymi specjalistami w dziedzinie medycyny i ze światowej sławy badaczami dōTERRA rewolucjonizuje opiekę zdrowotną, łącząc konwencjonalne kierunki w medycynie z podejściami alternatywnymi, aby odnieść się do zindywidualizowanego działania na rzecz dobrego samopoczucia.

dōTERRA ściśle współpracuje z globalną siecią wiodących chemików, zajmujących się olejkami eterycznymi oraz plantatorami, którzy wybierają odpowiednie gatunki botaniczne, uprawiane w idealnym środowisku oraz starannie zbierane w odpowiednim czasie. Sieć plantatorów i właścicieli destylarni współpracujących z dōTERRA obejmuje cały świat, od Włoch po Madagaskar, od Argentyny po Nową Zelandię. 

 

Olejki eteryczne doTerra są 100% czystymi, naturalnymi, aromatycznymi związkami starannie wyekstrahowanymi z roślin. Nie zawierają wypełniaczy ani sztucznych składników, które osłabiłyby ich czynne właściwości oraz nie zawierają zanieczyszczeń i innych pozostałości chemicznych. Każdy olejek eteryczny dōTERRA jest poddawany rygorystycznym testom CPTG™ (Testowana Certyfikowana Czysta Jakość), którym towarzyszą najnowocześniejsze postępy w badaniach nad olejkami eterycznymi i wdrażanie nowych testów. dōTERRA korzysta z wciąż poszerzającej się wiedzy medycznej rady doradczej, składającej się ze światowych konsultantów w dziedzinie chemii, mikrobiologii, botaniki, badań naukowych, fizjologii i nauk o żywieniu.

 

Równie wymagające standardy dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności stosowane są w przypadku wszystkich produktów z serii Wellness dōTERRA. Pod przewodnictwem Naukowej Rady Doradczej firma dōTERRA współpracuje wyłącznie z najlepszymi partnerami w zakresie rozwoju i produkcji, którzy mają certyfikat Good Manufacturing Practice (GMP) i cieszą się renomą w branży, dzięki innowacyjności i jakości na najwyższym poziomie. Każdy produkt dōTERRA gwarantuje przekroczenie oczekiwań, jeśli chodzi o zadowolenie klienta i poziom skuteczności.

 

Nazwa firmy pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego „dar ziemi”. Z tym darem wiąże się wielka odpowiedzialność, aby szanować moc każdego składnika, fachową wiedzę każdego hodowcy i potencjał każdej społeczności, która wnosi swój wkład w cały proces.

 

Zapraszam do rozpoczęcia nowego życia w zgodzie z Naturą z rodziną dōTERRA,

Renata Paulina Jarkiewicz - doTerra Wellness Advocate ID: 546463

Zobacz także