dōTERRA Adaptiv® Touch

148,00 zł
Brutto

Mieszanka wyciszająca w butelce roll-on

Ilość
Ilość

opakowanie 10ml

Podstawowe korzyści:

  • Pomaga poprawić nastrój.
  • Podnosi na duchu i zwiększa uczucie spokoju. 
  • Sprzyja efektywnej pracy i nauce.
  • Relaksuje i poprawia humor.

 

Opis:

Życie niesie ze sobą wiele nieoczekiwanych zmian i wyzwań. Mieszanka Adaptiv Touch została opracowana tak, aby pomóc Ci przystosować się do tych zmian z wdziękiem i pewnością siebie. Pierwszy dzień w nowej pracy? Ważny egzamin? Szukasz bardziej pozytywnego spojrzenia na świat? Mieszanka Adaptiv Touch może pomóc. Miej Adaptiv Touch pod ręką, aby zapewnić sobie komfort w nowym otoczeniu lub w nowych sytuacjach. Kiedy czujesz, że musisz ukoić nerwy, wybierz Adaptiv. Lawenda (główny składnik mieszanki Adaptiv) ma właściwości uspokajające. Magnolia, neroli i eukaliptus mają działanie łagodzące stres, a dzika pomarańcza i mięta zielona dodają energii i podnoszą na duchu. Copaiba i rozmaryn łagodzą niepokój, dopełniając uspokajającego działania mieszanki. Niezależnie od tego, czy czujesz się zmęczony, niespokojny, niezdecydowany czy rozdrażniony, mieszanka Adaptiv jest narzędziem, które może pomóc zachować równowagę zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym. 

Aby uzyskać optymalny efekt, należy stosować Adaptiv Touch w połączeniu z olejkiem Adaptiv.

 

Opis aromatu:

słodki, cytrusowy, kwiatowy.

 

Zastosowanie:

  • Ten wygodny olejek w buteleczce typu roll-on możesz przechowywać w swojej torebce lub plecaku dziecka – w ten sposób stanie się dodatkowym wsparciem w podróży!
  • Stosuj jako element kojącego masażu.
  • Wetrzyj o poranku w podeszwy stóp i wprowadź się w pozytywny nastrój na cały dzień.
  • Nanieś na dłonie lub nadgarstki i potrzyj; w razie potrzeby powtarzaj w ciągu dnia.
  • Jego piękny zapach, może zastąpić perfumy.

 

Instrukcje stosowania:

Wyłącznie do użytku miejscowego. Użyj aplikatora z kulką, który jednocześnie perfumuje, pielęgnuję i masuje skórę.

 

Olejek posiada najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Olejki posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

Składniki: 

olejek z Cocos nucifera (kokos), olej ze skórki Citrus aurantium dulcis (pomarańcza), olejek z Lavandula angustifolia (lawenda), olejek z żywicy drzewa Copaifera Coriacea/Langsdorffii/Officinalis/Reticulata, olejek z kwiatów/liści/łodygi Mentha Spicata, olejek z kwiatów Michelia Alba, olej z liści/łodygi Rosmarinus Officinalis (rozmaryn), olej z kwiatów Citrus Aurantium Amara (gorzka pomarańcza), olejek z żywicy Liquidambar Acalycina/Formosana. 

Główne składniki (naturalnie występujące związki olejowe): limonen, linalol.

Uwagi.

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami. Unikać światła słonecznego i promieni UV przez co najmniej 12 godzin po zastosowaniu produktu.

Zobacz także