dōTERRA Adaptiv®

279,00 zł
Brutto

Mieszanka wyciszjąca

Ilość
Ilość

opakowanie 15ml

Podstawowe korzyści:

  • Pomaga poprawić nastrój.
  • Podnosi na duchu i zwiększa uczucie spokoju. 
  • Wspiera efektywną pracę i naukę.
  • Relaksuje i poprawia humor.

 

Opis:

Jesteś zdenerwowany, żyjesz w stresie – mieszanka dōTERRA Adaptiv może pomóc rozwiązać ten problem. Kiedy czujesz, że musisz ukoić nerwy, wybierz Adaptiv. Adaptiv jest zastrzeżoną mieszanką olejków eterycznych z dzikiej pomarańczy, lawendy, drzewa copaiba, mięty zielonej, magnolii, rozmarynu, neroli i ambrowca balsamicznego. Lawenda (główny składnik mieszanki Adaptiv) ma właściwości uspokajające. Magnolia, neroli i eukaliptus mają działanie łagodzące stres, a dzika pomarańcza i mięta zielona dodają energii i podnoszą na duchu. Copaiba i rozmaryn łagodzą niepokój, dopełniając uspokajającego działania mieszanki. Niezależnie od tego, czy czujesz się zmęczony, niespokojny, niezdecydowany czy rozdrażniony, mieszanka Adaptiv jest narzędziem, które może pomóc zachować równowagę zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym. 

 

Opis aromatu:

słodki, cytrusowy, kwiatowy.

 

Zastosowanie:

  • Rozpylaj olejek za pomocą dyfuzora, aby wspierać koncentrację i wyciszenie.  
  • Wmasuj olejek w ramiona i plecy lub stopy, dodając 3 krople Adaptiv do oleju nośnikowego.
  • Nałóż 1 kroplę na dłonie, wetrzyj i wdychaj głęboko, kiedy znajdziesz się w sytuacji stresowej; w razie potrzeby powtarzaj w ciągu dnia.
  • Zanurz się w relaksującej kąpieli z dodatkiem soli Epsom, dodając 3-4 krople rozcieńczonej mieszanki Adaptiv do wody.

 

Instrukcje stosowania:

  • Aromatyczne: użyj od trzech do czterech kropli w dyfuzorze.
  • Stosowanie miejscowe: Masaż: wymieszaj 5 kropli z ok. 10 ml olejku nośnikowego. Kąpiel: wymieszaj 5 kropli z ok. 5 ml olejku nośnikowego. Perfumowanie: wymieszać 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnikowego.

 

Olejek posiada najbardziej restrykcyjny certyfikat - CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade (Certyfikowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Kontrolowany jest cały proces produkcyjny od momentu sadzenia rośliny do butelkowania olejków. Olejki posiadające ten certyfikat cechuje brak: pestycydów i metali ciężkich, sztucznych barwników i wypełniaczy, domieszek olejków z innych roślin i domieszek olejków syntetycznych.

 

 

Składniki:

olejek ze skórki Citrus aurantium dulcis (pomarańcza), olejek z Lavandula angustifolia (lawenda), olejek z żywicy drzewa Copaifera Coriacea/Langsdorffii/Officinalis/Reticulata, olejek z kwiatów/liści/łodygi Mentha Spicata, olejek z kwiatów Michelia Alba, olejek z liści/łodygi Rosmarinus Officinalis (rozmaryn), olejek z kwiatów Citrus Aurantium Amara (gorzka pomarańcza), olejek z żywicy Liquidambar Acalycina/Formosana. 

Naturalnie występujące związki oleju: limonen, linalol.

 

Uwagi.

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami. Unikać światła słonecznego i promieni UV przez co najmniej 12 godzin po zastosowaniu produktu.

Zobacz także